Forumex Forumları™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumex Forumları™

Forumex Forumları En İyi Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

3 Arkadaş...

YazarMesaj
Admin@Forumex
Admin
Admin
Admin@Forumex

3 Arkadaş... Empty
MesajKonu: 3 Arkadaş...   3 Arkadaş... Icon_minitimePerş. Mayıs 22 2008, 17:52

3 arkadaş pazardan yeşil erik alıyorlar.sonra eve gidiyorlar.akşam oluyor.üçüde yatıyor.1.arkadaş gece kalkıyor ve canı erik istiyor.ama kendi kendine 'ben erikleri yersem diğerlerine haksızlık olur en iyisi ben erikleri üçe bölüyüm'diyor.ve erikleri üçe bölüyor.kendi hakkını yiyor ama bir tane artıyor.o bir taneyi atıyor.kendi hakkını yiyor ve yatağına yatıyor.2.arkadaş gece kalkıyor.bununda canı erik istiyor.oda kendi kendine 'ben şimdi yersem diğerlerine haksızlık olur diyip erikleri tekrar üçe bölüyor. ama yine bir tane artıyor.o kalan bir taneyi atıyor. kendi payını yiyip yatıyor.3.arkadaşın canıda gece erik istiyor o da kendi kendine ' ben şimdi bunları yersem diğerlerine haksızlık olur diyip kalan erikleride üçe bölüyor. ama yine bir tane erik artıyor.onu atıyor kendi payını yiyip tekrar yatıyor.Sabah oluyor.bu üç arkadaş kalan erikleri tekrar üçe bölüyorlar ama yine bir tane artıyor.

SORU ŞU : HİÇ KİMSE YMEDEN ÖNCE KAÇ TANE ERİK VARDI ? YANİ BAŞLANGİÇTA KAÇ ERİK VARDI??
http://www.forumex.forum.st

3 Arkadaş...
1 sayfadaki 1 sayfası