Forumex Forumları™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumex Forumları™

Forumex Forumları En İyi Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bakan Şahin final bekliyor

YazarMesaj
Admin@Forumex
Admin
Admin
Admin@Forumex

Bakan Şahin final bekliyor Empty
MesajKonu: Bakan Şahin final bekliyor   Bakan Şahin final bekliyor Icon_minitimePtsi Mayıs 26 2008, 11:00

Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, Millilerden final oynamasını beklediğini söyledi. 26 Mayıs 2008 10:29Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, (A) Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Futbol Şampiyonası'nda final oynamasını beklediğini söyledi.

Bakan Mehmet Ali Şahin, Antalya Kundu'daki Yargı Teşkilatı Toplantısı'nın sona ermesinin ardından, 23. Geleneksel Çamyuva Yağlı Güreşleri'ni izlemek üzere Kemer ilçesine bağlı Çamyuva beldesine gitti.

Bakan Mehmet Ali Şahin, Türk gazetecilerin (A) Milli Futbol Takımı'nın Avrupa Futbol Şampiyonası'ndaki mücadelesini hatırlatmaları üzerine de şöyle konuştu: "Milli takımımızın Slovakya maçını izledim. Özellikle ikinci yarıda çok iyi oynadık. Birbiriyle yardımlaşma, takım oyunu ve çabukluk bakımından önemli bir sınav verdiler. Ben önümüzdeki günlerde daha iyi forma gireceklerine inanıyorum. Milli Takımımıza çeyrek finali yeterli görmüyorum. Fatih Terim'in beklentilerine ben de destek veriyorum. Milli Takım'dan beklentim, final oynamasıdır. Millet olarak onların arkasındayız. Bir de şampiyon olurlarsa sevincimizi katlamış olurlar, kendilerine başarılar diliyorum."
http://www.forumex.forum.st

Bakan Şahin final bekliyor
1 sayfadaki 1 sayfası