Forumex Forumları™
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forumex Forumları™

Forumex Forumları En İyi Forum Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Poponu Mu Sesini Mi ? !!

YazarMesaj
Admin@Forumex
Admin
Admin
Admin@Forumex

Poponu Mu Sesini Mi ? !! Empty
MesajKonu: Poponu Mu Sesini Mi ? !!   Poponu Mu Sesini Mi ? !! Icon_minitimeCuma Mayıs 23 2008, 10:58

Olgunluk dönemimin eseri" dediği yeni albümünü çıkarmaya hazırlanan Yeşim Salkım tanga ile "yakalanan" meslektaşlarına seslendi: Poponu mu, sesini mi satacaksın karar vereceksin.

Ağustos ayı başında piyasaya çıkaracağı "Bazen" adlı albümünün gelirini Geleceğimizin Çocukları Vakfı`na bağışlayan Yeşim Salkım ile müzikteki olgunluk dönemini, ruhsal dengesini, eşi İlker İnanoğlu ile olan evliliğini, kızı Gizem`i ve hayata kendisine bağlayacak olan tek şeyi, "bebek" i konuştuk.

Bazen`de nasıl bir Yeşim var?
Profesyonel meslek hayatımın 17. senesi ve 9. albümün ardından Sezen Aksu ve Şehrazat`ın kanatları altında kendimi birebir keşfettiğim yüzde yüz Yeşim`i ortaya çıkardığım bir albüm oldu.

Olgunlaştığım bir albüm oldu dediniz. Neydi sizi olgunlaştıran?
Bu albümde ilk kez ben ne kadar iyi bir şarkıcı olduğumu hissettim. O yüzden olgunluk çağım. Ben ne bir besteci, ne bir söz yazarı, ne de sanatçıyım. Ben iyi bir şarkıcıyım.

Geleceğe dair planlarınız ?
Bebek planlıyorum. Gerçekten bundan sonra beni hayata bağlayacak tek şey bir bebek. Bana yeniden hayatın ne kadar masum, taze, yaşanılır birşey olduğunu hatırlatacak. Ayrıca çocuğumu kardeşsiz bırakmak istemiyorum. Hayatta en korktuğum şey Gizem`i yalnız bırakmak.
Sibel Çan`ın, Gülben Ergen`in mayolu fotoğrafları konuşuluyor...
Bunlar reklam amaçlı. İlk olsa oturalım tartışalım derim. Ama defalarca yakalanmış bir Sibel Can, bir Gülben Ergen örneği var. Mankenlik döneminde üstsüz fotoğrafları da kaseti de var Gülben`in. Bir takını sanatçılar bu yolu seçer. Bazıları da Zuhal Olcay, Aşkın Nur Yengi, İzel, Leman Sam gibi farklı yolu seçer.

Yakalanma korkunuz var mı?
Yakalanmam çünkü evimin havuzundayım. Bu yaz yakalanırsam yakalanayım dedim. Gelip `selülitleriniz var mı` dediler. `Berbat. 37 yaşındayım, 16 yaşında kızını var. Olmaz olur mu` dedim. Ama ben manken değilim ki. Kamufle ederim. Fotoğrafta da photoshop var, taş gibi çıkıyorsun. Kocayı da bulmuşum zaten... Ayrıca sen poponu mu sesini mi satıyorsun. Önce bir karar ver.

Fotoğraflarınızdaki photoshoplar neler?
Belimin oyuğunu, katlamaları yaptırdım. Yüzümü doğal bıraktım. "At bacak, kadın kucak doldurur" derler. Biraz etine dolgun olacaksın. Ben etine dolgunumdur. İlker bayılıyor valla. Hayatında herhalde ilk kez tadıyor, İlker bana, `Sen benim hayatımda gördüğüm en güzel kadınsın. Çünkü kadın kadınsın` diyor.
http://www.forumex.forum.st

Poponu Mu Sesini Mi ? !!
1 sayfadaki 1 sayfası